Gravírované tužky a jejich využití

Nika
Gravírované tužky a jejich využití

Váš velký den D se blíží a přípravy jsou v plném proudu. Pozvánky, hostina, svatebčané, jmenovky, dárky. To vše by na žádné svatbě nemělo chybět. Přinášíme Vám nápad, který Vás jistě zaujme. Něco, co se jen tak na každé svatbě nevidí, a Vašim hostům zůstane krásná vzpomínka na tento velký den.

Každá svatba s sebou přináší mnoho plánování, vymýšlení a dolaďování detailů. Jedním z těchto detailů mohou být gravírované tužky z naší nabídky. Jejich využijte je skutečně široké a pro Vaše hosty vytvoří nezapomenutelnou vzpomínku. O možnostech jejich využití si můžete přečíst v našem novém blogu.

Pozvánky

Klasická papírová pozvánka s osobním textem či motivem má určitě své kouzlo. Ale přiznejte sami, kolikrát Vám pozvánka od novomanželů jen tak zapadla prachem někde v šuplíku. Pokud chcete, aby památka na Váš velký den jen tak nevybledla, skvělou možností jsou praktické pozvánky s dřevěnou tužkou a osobním gravírováním. Jsou složené ze 2 částí. První je kousek tradice v podobě papírové pozvánky s Vaším mottem, místem konání svatby nebo jmény. Text, který si zvolíte je jen na Vás. Druhou částí pozvánky je unikátní vyrytá tužka. Můžete si na ni dát vygravírovat Vaše jména, datum svatby nebo jen iniciály. Gravírovat je možné téměř vše, ale nezapomínejte na to, že prostor na tužce je omezen. Pokud rozešlete tyto pozvánky, Vaši hosté si hned po rozbalení budou moci "zapsat že se berete". Tyto pozvánky na svatbu v sobě kombinují nejen krásný design, ale i praktické využití. Malý dárek, který udělá velkou radost.

Podakovanie.jpg123.jpg

Jmenovky

Pokud jste se již rozhodli pro klasické pozvánky a nechcete to měnit, tužky můžete i tak využít. Jak jsme již zmínili výše v článku, na tužku lze vygravírovat cokoli. Pro to mohou sloužit například i jako jmenovky na svatební stoly. Nejen že si vytvoříte zasedací pořádek, ale každého hosta bude na stole čekat toto malé překvapení. Papírové jmenovky se častokrát jen zahodí nebo pokrčí. Tyto jmenovky si Vaši hosté odnesou s sebou jako krásnou vzpomínku. A co víc, budou mít tužku s vlastním jménem.

Dárek pro svatebčany

Svatba je především velký den pro novomanžele, ale tu správnou atmosféru neodmyslitelně doplňují i Vaši hosté. Pro to byste jim měli poděkovat za to, že s vámi strávili tyto chvíle. A tady se nabízí nová možnost využití gravírovaných tužek. Můžete na ně nechat vygravírovat poděkování, případně Vaše jména a datum a doplnit je malou děkovnou kartičkou. Tak vznikne jednoduchý a praktický dárek, který Vaši hosté jistě využijí. Zda si budou doma zapisovat nákupní seznam, nebo v práci dělat poznámky, při pohledu na tuto tužku se jim vynoří krásná vzpomínka.