Jak si vybrat svatební oznámení?

Nika
Jak si vybrat svatební oznámení?

Máte vybraný termín, víte koho chcete pozvat, začínáte zařizovat vše potřebné. Váš svatební den se blíží ale nevíte se rozhodnout nad pozvánkami, které odstartují váš společný život? Svatební oznámení má být osobním vyjádřením vaší lásky a zároveň pozvánkou pro přátele a rodinu, aby s vámi strávili tento výjimečný den.

Náš blog se bude zabývat svatebními oznámeními. Začátkem Vaší cesty životem. Jak si vybrat dokonalé svatební oznámení? Volba designu, materiálu nebo textů. O tom všem si můžete přečíst v našem článku. Na závěr Vám nabízím pár nápadů na Vaše svatební motto.

Kde se bude svatba konat?

To kde se bude konat Vaše svatba hraje velkou roli i při výběru svatebního oznámení. Právě toto oznámení dává předzvěst Vašim hostům o tom, jak bude celá svatba vypadat.

Příroda

Pokud se chystáte na svatbu pod širým nebem někde v přírodě, nejvhodnější bude zvolit si přírodní motiv oznámení. Různé květiny, zeleň a přírodní materiály jsou pro Vás skvělou volbou. Jemně a elegantně naznačí, že svatba se bude konat v duchu přírody a květů.

Romantika

Další možností pro konání svateb jsou různé kostelíky, zámečky či zámky. Pokud plánujete takovou elegantní svatbu, i Vaše oznámení by to mělo odrážet. Jemné metalické ornamenty zlaté, stříbrné nebo měděné barvy, elegantní linie a honosný design. Přesně to se hodí k svatbě v královském stylu.

Tradice

Častokrát se svatby konají v tradičním stylu. Co je běžné hlavně ve vesnicích a menších městečkách. Tyto svatby jsou plné zábavy, hudby, tance a radosti. Proto by i Vaše svatební oznámení mělo odrážet tuto náladu. Klidně zvolte veselejší oznámení, bláznivé obrázky nebo fotografie. Ukažte Vašim hostům, že Vaše svatba bude ta nej.

Netradiční svatební oznámení

Pokud máte rádi něco nového, originální a jiné, v nabídce jsou dnes i netradiční svatební oznámení, které si Vaši svatebčané určitě odloží. Častokrát se skládají z několika částí a dlouho zůstávají v paměti jako krásná vzpomínka.

Dřevo

Nepatří mezi tradiční materiál na tvorbu svatebních oznámení. Proč však nebýt jiný než ostaní? Dřevěné svatební oznámení dávají tomuto pojmu zcela nový rozměr. Papír má přece každý. V dřevě se skrývá síla stromů, energie přírody a krása tohoto přírodního materiálu. Jemné gravírované vzory a texty zůstanou jako památka po dlouhou dobu.

Výběr motta je velmi důležitý

Vybrali jste si motiv, barvy, styl a zbývá už jen vymyslet motto, které začne Vaši cestu společným životem. Každému je jasné že se milujete, chcete spolu strávit celý život a uskutečníte důležitý krok vpřed. Proto je motto, které Vás bude provázet Vašim společným životem velmi důležité. Pro svatební oznámení není důležitý jen jeho vzhled ale i hloubka textu na něm.PÁR NÁPADŮ:

Slovy tu něhu vyslovit nelze, na strunách by se dala jen hrát ... tichounce, ticho, celkem ticho srdce chce z lásky se zpovídat. S. K. Neumann

Kouzlo štěstí nespočívá v bohatství, ani v kráse, ale v harmonii dvou srdcí, které patří k sobě.

Dávám Ti srdce a čistou lásku, Ty vrátíš mi všechno, co dám Ti já, společně půjdeme životním chodníkem, Ty budeš můj, já budu Tvá.

Když přísaha naše srdce spojí a tichá píseň z chóru zazní, my navždy zůstaneme svoji, Ty moje a já Tvůj až do smrti. Lope de Vega

Beru si lásku z lásky, jen Tebe miluji, nevezmu nikdy zpátky, co dnes Ti daruji

Končí již krásné a vznešené "Já", začíná prosté, ale o to hezčí "My".

Láska nás svedla, láska nás spojuje, v lásce a věrnosti zůstaneme svoji.

Až zazní "ano" obou nás a varhan tichá melodie, sliby nám splynou v jeden hlas, jsem Tvůj a Ty jsi navždy moje na celý život, ne na čas

Z lásky jsme zrození, lásku chceme dát, lásku, co na věky bude nás hřát. Láska ta odpouští, láska ta věří, naděje neztratí, kdo se jí svěří.

Lásku bez kříže nenajdeš a kříž bez lásky neunesou. - Jan Pavel II.