Možnosti spolupráce

Provozujete e-shop, nebo kamenný obchod a hledáte dodavatele?

Rádi vám poskytneme naše produkty za velmi výhodných podmínek, abyste si mohli rozšířit své portfolio. Ať jde o cokoli z našeho portfolia, jsme vždy připraveni pomoci vám v cíli vyhovět co nejširšímu spektru zákazníků.

Kontaktujte nás na eshop@pozvankynasvatbu.cz nebo na telefonním čísle +420 723 788 661. Rádi si vyslechneme vaše představy a plány a spolu navrhneme koncept spolupráce, která bude výhodná pro obě strany.

Jste dodavatel a hledáte prostor k prodeji svých produktů?

Jsme otevřeni spolupráci s novými dodavateli se zajímavými produkty. Pokud si myslíte, že náš obchod je pravým místem pro váš produkt, kontaktujte nás a rádi si spolu probereme budoucí spolupráci.

Kromě možnosti okamžitého zvýšení vašich prodejů vám nabízíme i zázemí v dalšich eshopech, které patří do našeho firemního portfolia a další bonusy.

Spolupráce se zahraničními partnery

Jsme slovenská firma, která začínala jen na domácím trhu, ale během let úspěšného působení doma se nám úspěšně podařilo usadit i na zahraničních trzích. V Polsku, Maďarsku a České republice provozujeme několik velkých eshopů. A tím naše plány nekončí.

Pokud chcete zvýšit prodeje svých produktů i na trzích mimo své domovské země, neváhejte nás kontaktovat.

Proč spolupracovat s námi?

  • Protože sortiment výrobků, které prodáváme je velmi pestrý
  • Protože naše finanční podmínky jsou atraktivní
  • Protože preferujeme individuální přístup k zákazníkům a rovněž k dodavatelům

Začít je jednoduché

Zavolejte nám na +420 723 788 661

Nebo nám napište na eshop@pozvankynasvatbu.cz